Děkujeme za podporu v roce 2022!

Veřejná podpora

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Ministerstvo vnitra ČR

Magistrát hlavního města Prahy Projekty „Dobrovolnické centrum, Poradenské Centrum a Centrum aktivního života“ jsou realizovány s finanční podporou hlavního města Prahy.

Městská část Praha 4

Městská část Praha 5

Městská část Praha 10

Městská část Praha 11

Městská část Praha 12

Městská část Praha 13

Městská část Praha 14

 

Nadace a nadační fondy

Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška 

Projekty realizované za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška:

Dobrovolnické centrum, výše nadačního příspěvku: 77 200 Kč;

Poradenské centrum, výše nadačního příspěvku: 100 000 Kč;

Aktivně poslepu (Centrum aktivního života), výše nadačního příspěvku: 55 800 Kč.

 Nadace Leontinka

Nadace J&T

Nadace Člověk člověku podpořila projekt Dobrovolnické centrum částkou 120 000 Kč.

Nadace ČEZ

Nadační fond Veolia

NROS z programu „Vy rozhodujete my pomáháme“

Nadace prof. Vejdovského

 

Firemní dárci

A.IMPORT.CZ spol. s r.o.

Blindspotsolutions

Caprimulgus, s.r.o.

ČEPS, a.s.  – dárcovský program

Česká lékárenská holding, a.s. (Dr. MAX)

DiaMedics s.r.o.

Dianek s.r.o.

Elekta, s. r. o. 

Kristián, spol.s r.o.

Milan Kvapil, s.r.o.

Novatin s.r.o.

PMD SERVICES s.r.o.

PROFISIDLA CZ s.r.o.

Raiffeisen Bank, a.s.

 

Materiální podpora a spolupráce

Kytky od Pepy

Elektroline a.s. 

ATELION, Ateliér asistivních technologií Střediska ELSA, ČVUT

GOLDEN WAY spol. s r.o. – Koření od Antonína

LMC s.r.o.

Neviditelná výstava

Společnost Praha fotografická, z.s.

 

Individuální dárci

Bartášková Dagmar, Čerkasovová Šarka, Damjanová Veronika, Grossmann Henry, Hubová Dominika, Ježková Iva, Juchelka Jiří, Kasík Václav, Kožnarová Radomíra, Kříž Šimon, Kubíčková Sylva, Kubíčková Sylva, Kyselý Václav, Lesáková Petra, Masaryk Viliam, Matějů Martin, Medonosová Jana, Melzer Dušan, Mráz Marcel, Mrázková Helena, Nedvědová Radka, Nehéz Radek, Neradová Tereza, Nováková Lucie, Otevřelová Iva, Pekař Jan, Pilatíková Vendula, Rychlá Soňa, Semerád Petr, Sofroňová Kateřina, Sternal Christoph, Šindelář Jakub, Váně Jindřich, Váně Kateřina, Vidim Jan, Vidmanová Eva, Vokounová Jana, Wildner Viktor, Železná Mlada.